| frumusicasunt a întrebat:

Buna TPU.
Ma puteti ajuta in privinta cu
Cand apare albumul de colinde cu La La Band si cand incepe din nou serialul romanesc Pariu cu viata

Va rog ma puteti ajuta

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, cd-ul cu cantecele de craciun sunt pe piata adica sunt in vanzare iar al 2-lea sezon, nu stim inca cand va incepesad, dar speram cat mai repedebig grin

| LoOvE a răspuns:

Albumul de colinde La la Band sau LaLa Xmas Songs a fost deja lansat de prin Decembrie.Eu l-am cumparat de la chioscuri de ziarewinking

Iar serialul incepe in primavara, pe la inceputul lunii martie.

Sper ca te-am ajutat!

| Huehuehuehuehue a răspuns:

Al doilea sezon va incepe pe 6 februariee:X

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Buna, albumul de colinde deja se gaseste in magazinele mari, iar Pariu cu viata va incepe pe 6 februarie:*