| Ţiiţţţu a întrebat:

happy Ma uitam azi la emisiunea "Curat, Murdar" voi ce credeti e adevarata? adica e real ce se intampla acolo, cum poti sa traiesti in mizeria aia..de fiecare data cand ma uit ma ingrozesc.

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria27 a răspuns:

Presupun ca e adevarat! Sincer cine ar accepta pentru bani sa se duca la emisiune si sa zica ca o casa din aceea ar fi a lui? Si oricum exista oamenii atat de imputiti si atat de lenesi...

1 răspuns:
| tuGatita a răspuns:

Cunosc persoane care au case cam cum arata acolo la emisiune. deci...nu e chiar facatura, intru totul.