| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna vă place emisiunea de pe prima tv curat murdar?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy nu imi placestraight facestraight face de ce? pentru ca se reflecta prostia si saracia, am ajuns de rasstraight facestraight face pentru ceva banuti in plus, ajungem sa lasam casa pe mana acestor oameni si ti-o face cum vor ei, nu zic ca nu ar fi mizerie in casa unui om, dar nici in asa hal, a fost dat la ziar o doamna care ameninta ca isi da foc daca nu ii da banii promisi, au aflat de la administratorul blocului ca are probleme cu plata intretinerei si asa a ajuns la dumneaei, si au promis contra sumei de 400 de euro sa isi lase 2 zile casa pe mana oamenilor si rezultatul a fost unu dezastruos..de ce? pentru ca doamna nu si-a primit banutii...e o reclama mascata la acea firma de curatenie...in fine
O zi frumoasa sa aihappy

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Este o emisiune "regizata". Se exagereaza mult! Intr-o casa de "romani " nu cred ca exista atata mizerie.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da,imi place. Dar este adevarata emisiunea?

| ema1ih a răspuns:

Nu!

| Gdeni a răspuns:

Da, dar nu cred ca e adevarat. Cat de jegos si lenes sa fii si sa nu speli aragazu de 2 ani. Sau sa te colcaie gandacii in pat. Sau pisica sa isi faca nevoile in chiuveta. e clar regizata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ador!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da!

| ツDiana a răspuns:

Da.

| Andradutsa a răspuns:

Mie nu imi place. este foarte scabos. ma uit cum pot sta oamenii in jegul ala si nu-mi vine sa cred.
sa fii atat de lenes, sa nu poti da cu o matura macar. mi-e sila de oamenii astia care stau in proria mizerie.

| FcUcv a răspuns:

NU happy

| kasandra111111 a răspuns:

Da...ce-i cu ea?