| 拉维尼亚 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea "Fenomene stranii"? Nu m-am mai uitat de mult timp, dar cand ma uitam ma cam lasa cu sechele. Pare foarte reala, credeti ca tot de acolo a fost real? Fara raspunsuri aiurite

6 răspunsuri:
| Biiiby a răspuns:

Si eu ma uit la fenomene straniihappy. Oricum poate da poate nu acum unele sunt adevarate unele nu.La noi in Romania exista foarte rar pentru ca americanii au mai multe sarbatori ciudate(Halloween) si stranii.Ele sunt regizate expre sa iti atinga o coarda sensibila din creier...Nu te speria multe sunt FAKEURIhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu m-am mai uitat de mult timp. Oricum si cand ma uitam, preferam sa fiu in compania cuiva, m-am mai uitat singura si apoi parca auzeam tot felul de zgomote prin camera. laughing Nu stiu ce sa spun cat este de real sau nu, dar cert este ca pe pamantul asta trebuie sa fie si suflete neimpacare care nu au ajuns "dincolo", imposibil, cel putin asa cred eu.

| Patry908 a răspuns:

Imi place emisiunea. Nu e foarte de groaza, adica, nu arata deloc chestii care sa te faca sa ai cosmaruri. Sunetele si imaginile misterioase te tin in suspans si sunt de efect. Nu-mi plac deloc filmele de groaza deci, daca imi place "Fenomene stranii", atunci chiar nu e ceva foarte infricosator. Sincer, nu cred tot de acolo. Dar am citit si in enciclopedii despre paranormal si cica exista oameni care pot sa vada spirite si sa indoaie linguri si sa repare ceasuri numai cand se uita la ele ( ii un israelean, nu mai stiu cum il cheama tongue care putea sa faca asta- o murit sad ) bla bla bla, in fine. Cred pe jumatate lucrurile care se intampla in "Fenomene stranii"...nu cred pana nu am si eu experiente de genul asta (sper ca nu laughing)

| PhooThay a răspuns:

Nu, nu este real. Tot ce se intampla acolo are un scenariu scris. A fost la un moment dat si un documentar cu aceasta chestie (cum se realizeaza fantomele, etc. in filme/ documentare). Uita-te http://www.youtube.com/watch?v=JnV5abEF5C0 aici si imi zici apoi daca mai crezi :D

| Tonita a răspuns:

Din pacate tot ce se prezinta in Fenomene Strani e adevarat crede-ma e fals ca fetele personajelor au fost schimbate casa nu faca mare bambam dela presa, greu de crezut acest lucru.PLS-funda aa ps:daca numa crezi cauta un episod cu niste adolescenti care merg intru cimitir si se aseaza pe mausoleu o sa scrie numele cimitirului si tu sa-l cauti dacal gasesti ei bine vei avea o dovada foarte clara.

| roxanapink a răspuns:

Si eu ma uit din cand in cand la aceasta emisiune. Nu stiu daca este adevarat ce se intampla acolo.