| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa am ajutati. Era mai demult un film in care 2 copii, o fata si un baiat au ramas naufragiatii pe o insula. Cu timpul ei au crescut, fata s-a trezit o data in apa ca avea menstruatie desi nu stia ce e aia. Au facut dragoste si ea a ramas insarcinata iar baiatul ii tot zicea : nu mai manca atat ca ai inceput sa te ingrasi. Ea a nascut un baiat si mai tarziu cand baiatu avea vreo 2-3 ani a mancat niste fructe de pe insula care provoca un somn continuu iar parintii au mancat si ei si pluteau toti 3 adormiti pe o barca. Si dupa multi ani ia gasit un vapor parca cum pluteau pe barca. Cam atat imi amintesc. Daca nu stiti filmu, macar stiti ceva asemanator? Plzzzzzzz funda

Răspuns Câştigător
| Bogdannovski a răspuns:

The blue lagoon sau laguna albastra

7 răspunsuri:
| millyca a răspuns:

Sunt doua, e si "Return to the Blue Lagoon", dar la sequel nuprea i-am mai vazut rostul.

| SAMM0603 a răspuns (pentru millyca):

Multumesc si tie love struck Nu credeam ca va stii cineva filmu.

| Licurici_2296 a răspuns:

The blue lagoon cu Brooke Shields, Christopher Atkins si Leo McKern. Imi place si mie foarte mult.

| SAMM0603 a răspuns (pentru Licurici_2296):

Multumesc mult love struck Dar Bogdan a raspuns primul sad

| Licurici_2296 a răspuns (pentru SAMM0603):

No problem! bine ca ai aflat ce vroiai sa stii happy

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Stiu filmul da nu stiu cum se numeste si nici eu nu l-am vazut tot.

| Cristina11r a răspuns:

Aaaaa... imi aduc aminte filmul... dar nu mai stiu cum ii zice thinking