| sskrillex96 a întrebat:

(Ofer funda). Intrebare mai mult pentru fete.Sa imi spuna cineva ce ar trebuia sa fac daca s-a despartit iubita mea de mine. A facuto pentru ca m-am suparat eu pe ea ca nu ma bagat in seama si nu mi-a trimis niciun mesaj toata ziua si iam reprosat ca ma supara mai tot timpul. Si ea mi-a spus sa-mi gasesc pe alta care sa nu ma supere deloc(da e o diferenta intre a ma supara tot timpul, in fiecare zi si a nu ma supara deloc, asta nu intelege ea)... Oare daca nu ii zic eu nimic se va intoarce ea la mine? Ne-am mai despartim asa de vreo 3-4 ori si de fiecare data tot eu eram acela care facea ceva sa ne impacam. si ma gandesc ca face asta intentionat si de dat asta... Sa-mi spuna o fata ce ar trebui sa fac eu daca ar fi in locul iubitei mele. Multumesc anticipat pentru orice raspuns.

2 răspunsuri:
| sskrillex96 explică:

Simte ceva pentru mine. ma iubeste foarte mult, stiu sigur...

| Bodea_Stefana_1990 a răspuns:

Daca as fi in locul prietenei tale, mi-ar placea ca tu sa faci primul pas, nu astepta ca ea sa-ti dea primul semn de viata.Dai un mesaj in care sa o intrebi daca mai simte ceva pentru tine, sa nu te lase sa astepti!