| DiannaSj a întrebat:

Pentru cei care urmaresc iubiri secrete. Credeti ca le va omori pe Delia si pe Raluca? Daca stiti va rog sa imi spuneti. Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună happy eu nu cred că le va omorî, pentru că putea să o facă până acum... adică, întrebarea este de ce nu a ucis-o pe Raluca. cred că are un plan, ceva, nu știu happy

11 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Bp in porcaria aia televizata.e difuzata si la o ora la care multi copii se uita la tv...si ce invata ...numai porcarii

| Darcos a răspuns:

Nu stiu...
Dar sper happy Sa fie mai multa drama...

| ellaaaaaaa a răspuns:

Da..sigur are un plan. si mai mult ca sigur e legat si de Sorin. cred ca il va aduce si pe el acolo si toti vor fi uimiti ca Raluca traieste. Sorin o sa se simta prost ca el sta cu Delia..desi era casatorit cu Raluca.
cele 2 surori probabil o sa se urasca. stoian o sa faca orice sa o tina pe Delia langa el, iar Sorin se poate indragosti din nou de Raluca..desi el e cu Simona(Simona e preocupata de Madalin).
o sa fie o incurcatura..parerea mea:d

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu le va omora sunt sigura 100%, pentru ca Delia si Raluca sunt unele din personajele principale, care in plus joaca foarte bine, parerea mea!:*Si ma bucura de asemenea ca Raluca a reeaparut in film>big grin

| Aannooonniimm a răspuns:

Nu delia si raluca nu vor muri!happyeu cred ca vor fi impreuna raluca cu sorin si delia cu radu

| PankakesS a răspuns:

Buna,nu..nu le va omori deoarece sunt unele dintre pers. principalehappybafta.

| DonViper a răspuns:

Din cate stiu eu Raluca e moartathinking A omorat-o Stoian.Iar Delia nu cred ca va fi omorata pentru ca este sireata si descurcareata.winking

| DiannaSj explică (pentru DonViper):

Daca nu te-ai uitat in seara asta la iubiri secrete Raluca traieste. A adus-o Victor la Delia.winking

| Ramos_Nicolas_1997 a răspuns:

Sincer si eu am ramas in suspans azi... cand am vazut-o pe sorsa! nu au cum sa moara deoarece sunt personaje vechi si importante in acest serial. cum este madalin, radu, s.a.m.d ** funda?

| Lotzi a răspuns:

Care sunt personajele principale pls!