| cristinaraluca a întrebat:

Pentru fani filmului THE VAMPIRE DIARIES as aveas cateva intrebari:
1 pe cine credeti ca elena Iubeste mai mult?
2cu cine credeti ca va ramane elena?
3credeti ca va scapa stefan de Klaus?
4 Damon il va ajuta pe stefan sa scape?
5Elena va fi afecta de acest lucru sau va ramane cu DANON?

acestea au fost intrebarile mele dau funda... raspunsurilor care cred ca-s pe placul >meu.big grin

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

1.Il iubeste pe Stefan, deocamdata.
2. Vreau sa cred si sa sper ca va ramane cu Damon :X.
3.In cele din urma, da.
4.Da,bineinteles?! Doar Stefan a platit acest pret ca sa ii salveze lui Damon viata.
5.Probabil nu va sti ce simte cu adevarat dupa ce il va revedea pe Stefan. Sper sa ramana totusi cu Damon :X.

| Afdsa a răspuns:

1. Îl iubeşte pe Stephan.
2. Cu Stephan.
3. Da.
4. Normal.
5. Probabil v-a rămâne cu Damon.

Abia aştept să apară episoade prin Septembrie love struck.

| GeorgianaVonGrunge a răspuns:

1. Elene ii iubeste pe amandoi, la fel doar ca ea crede ca il iubeste mai mult pe Stefan
2. Damon. sau cu niciunu.
3. Da
4. Da. probabil il roaga elena + ca se simte vinovat pentru ca stefan l-a salvat de muscatura de varcolac si din cauza lui l-a luat Klaus cu el
5. Va ramane cu Damon

| fluturas2 a răspuns:

1. Eu cred ca mai mult il iubeste Stefan
2. Cu Demon
3. Da va scapa
4. Da il va ajuta sa scape
5. Nu va fi afectata
Fundiza?

| cristinaraluca explică:

Bai frate dc cu toti credeti ca av ramane cu damon stefan 1 e mai frumos 2 stefan are careacter diferit fata de damon,.