| ஐMikyஐ a întrebat:

revin din nou cu o intrebare despre un film vazut cu ani in urma sperand sa ma ajutati. In film este vorba despre o familie care angajeaza o bona pentru. copilul nou-nascut.Aceasta femeie mai fusese bona dar de fiecare data isi dadea alt nume. Familia la care era in prezent afla ca la ultima familie la care fusese copilul disparuse, atunci mama copilului intra la banuieli.Mai stiu ca in ficare seara femeia (bona) dispare cu copilul si il ducea la un copac (acest copac ii aducea ei nemurire si in acel copac se aflau trupurile mai multor bebelusi...) se termina cum tatal copilului taie copacul si din el iese sange"" Imi poate spune cineva cum se numeste filmul? funda...:* :*

1 răspuns:
| roxanaghiuzan a răspuns:

Stiu si eu filmul asta si ii caut denumirea de foarte mult timp.