| misa0missa a întrebat:

sambata asta as vrea sa invit o prietena la mine sa fie o seara ca intre fete happy... si as vrea sa ne uitam si la un film si nu am nici o idee despre ce ar fi mai frumos. as vrea un film de dragoste la care sa plangem in hohote... asta ar fi foarte greu pentru ca nu am plans la filmul a walk to remember si am vrea sa plangem si noi la un film laughing)
de aceea va rog sa imi dati niste idei de filme la care sa plangem laughing)
mersi frumos! :*:*:* si promit ca dau FUNDA filmului/filmelor care m-au facut sa plang

6 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Depinde ce ii plac ei. Daca as fi in locu ei si miai pune un film de dragoste as muri de plictiseala. Un film interesant, care sa va tina in suspans si sa ardeti de nerabdare sa vedeti ce se intampla dupa aia in film big grin. Daca va plac filmele de groaza sau mai inetersante uite aici: The ring, The unborn, The grudge (super bune filme) sau Orphan.

| ThinkPink a răspuns:

Pai e remember me
eu as fi plans, da' era sor-mea in camera si incepea sa comenteze crying
apoi am plans mult dupa ce a pleca
sau titanicul
si mai e the notebook, la asta am plans cu o pritena o gramada laughing

| тøхх a răspuns:

Păi, uite dacă sunteţi miloase şi vă plac animalele...

Aţi putea să cautaţi pe net un film despre animale,

Şi pe acolo sa fie ceva mai trist...

Dar cel mai tare ar fi fost dacă vă uitaţi la filme horror...

Pentru că nu e cine ştie ce să vă uitaţi la filme de dragoste...

Puteţi să vă uitaţi la Saw, Freddy, Chuckz, Casa celor 13 fantome şi găseşi o groază pe net dacă cauţi...

Opinia mea să vă uitaţi la un film horror.winking

| Jenny_9204 a răspuns:

Hachiko a dog story daca iubiti animalele sigur veti plange, iar frumos mai este Last song, fara animale, f frumoshappy

| snowflake a răspuns:

Marley&Me

| raidu2004 a răspuns:

Eu zic ca cel mai potrivit ar fi When.in.Rome. O sa iti placa iti promit uitate la trailer si o sa vezi ca am dreptate.