| copilfardeminte40127 a întrebat:

Stie cineva cand apare la noi filmul,, Hours" cu Paul Walker? Am vazut trailer-ul si pare destul de interesant.

3 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

31 decembrie

| elenamaria11021 a răspuns:

Te referi la filmul 127 Hours? Daca da este deja pe internet subtitrat.

| copilfardeminte40127 explică (pentru elenamaria11021):

Nu. Pe acela l-am vazut si nu este cu Paul Walker. Este o poveste interesanta despre un barbat care isi pierde sotia dar ramane cu fetita care s-a nascut prematur si e in viata datorita aparatelor. Numai ca actiunea se petrece in timpul uraganului Katrina si spitalul e inundat iar tatal ramane langa copil si incearca sa gasesca curent pentru aparate ( bateria mai tinea doar 3 minute). E interesanta povestea. Daca gasesti ceva, sa ma anunti.