| Babygirl90 a întrebat:

Hey! A vazut cineva filmul Nailbiter (horror2013)? Merita vazut sau nu? Dupa trailer pare interesant... Astept pareri. Dau fundahappy

5 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Este drăguţ. Mie una mi-a plăcut.
La-s mai vedea odată. Îţi recomand să te uiţi. Dacă vrei.
Pa, pa.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Mie mi-a placut, ii super, ti-l recomand să te uiţi. Vizionare placuta. Pa, pa.

| AnushkaAxy a răspuns:

Nuuu, lasa filmele horror ca nu se mai fac asa cum se faceau odata.Filme de doi bani. laughing Mai bine un film de actiune sau comedie.winking

| alexbibi22 a răspuns:

Eu am vazut filmul nu este mare grozavie povestea este cam aiurea gen
Se anunta la meteo mare furtuna, ce se gandeste femeia, hai sa plec la plimbare. laughing cam aiurea

| Raluca02M a răspuns:

Filmul e super, m-as mai uita de in 10 ori :*. Nu-l poti uita repede laughing