| DeeaMada a întrebat:

Stie cineva in ce episod din intalnirea inimilor armaan tine post?(stiu doar ca in primele 100 de episode)

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

Http://www.dailymotion.com/user/DMGro/11?tabs_selected=member
Ai aici toate episoadele subtitrate in romana!

7 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Armaan tine post in episoadele 697 698, nu stiu sa fi tinut in primele 100 de episoade happy

| SERIALS a răspuns:

Nu stiu din pacatte

| roxanna9031 a răspuns:

Si eu sunt fana al acelui serial. imi pare super rau k se termina. stii vreun site. unde poti vedea cu subtitrare in engleza? k nu am urmarit de la inceput sad

| roxanna9031 a răspuns (pentru Mandark):

Multumesc foarte multtt. nu am vazut episodul de azi. iar la tv mai si taie din secvente. ma pun sa ma uit de la inceput big grin

| Mandark a răspuns (pentru roxanna9031):

Nu ai pentru. ce! happy si eu m-am pus sa ma uit de la episodul 165 si am ajuns la 305 happy

| roxanna9031 a răspuns (pentru Mandark):

M.am uitat in vreo 5 zile la 90 d episoade laughing. ador serialul asta. Si da. Armaan tine post pentru Ridhima de karwa chout. ala. laughing intre primele episoade. da nu stiu sigur care.

| Mandark a răspuns (pentru roxanna9031):

Numai tu?big grin si eu m-am uitat.dar nah faza e ca nu prea mai am timp in ultima perioada happy

| Mandark a răspuns (pentru roxanna9031):

Http://www.dailymotion.com/user/DMGro/11?tabs_selected=member
Ai aici toate episoadele subtitrate in romana!