| LittleMissCupcake a întrebat:

Stiti cumva daca mai este,, Curaj - catelul cel fricos" pe Cartoon Networck sau pe Boomerang? Daca da, mi-ati puate spune, va rog, cand si la ce ora este?

Răspuns Câştigător
| costisuruniuc a răspuns:

Da eu am vazut de curand este pe Cartoon Network mai pe dimineata la catoon network toon toon

9 răspunsuri:
| LittleMissCupcake explică:

Ooops, acum am vazut ca am avut niste greseli...,, Cartoon Network'' si,, mi-ati putea spune''. Imi cer scuze...neatentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai este, dar ai putea cauta in reviste sau pe site-uri cu programe TV.Intra pe youtube sau pe vplay ca sa le vezi.happy

| anonimgirl98 a răspuns:

Bună! Din păcate, acest desen animat nu se mai difuzează la TV. Şi mie îmi pare foarte rău, îmi plăceau desenele de acum câţiva ani.Acum vedem doar bătăi, monştrii, bleah...

| MrLevy97 a răspuns:

nu mai este era inainte pe Cartoon Networck, si eu ma uitam!happy

| green1apple a răspuns:

Este pe Cartoon Network la Cartoon Toon Toon vinerea la 11:35.

| green1apple a răspuns:

Acum este miercuri, 4 iulie la 18:40. Luni 9 iulie la 09:30. O sa mai fie si dupa aia dar nu stiu inca cand. Este pe Cartoon Network.

| anaaa023 a răspuns:

Din pacate nu se mai difuzeaza la tv dar uite aici un link cu toate episoadele in limba romana http://www.desene-animate-online.net/......search.php

| anaaa023 a răspuns:

Adica nu sunt in limba romana dar sunt subtitrate. dar cred ca e bine si asa

| SeG a răspuns:

Pe Boomerang l-am vazut ieri pe la 6-7