| 13teacups a întrebat:

Buna TPU stiti cumva unde sa filmat The Vampire Diaries, sau The Originals (stiu ca se filmeaza in New Orleans, dar vreau sa stiu cartierul ).

4 răspunsuri:
| RalucaPintea a răspuns:

Nu stiu dar cand afli sa imi spui si mie ok

| 13teacups explică (pentru RalucaPintea):

Hei am aflat, http://www.mysticfallstours.com/#! book-your-tour/csgl poti vizita platourile de filmare de la TVD si de le The Originals. Bafta!

| Picakhu1 a răspuns:

The Originals sa filmat in New Orleans în cartierul Francez.

| Picakhu1 a răspuns:

The Originals sa filmat in New Orleans, în cartierul Francez.