| ToLoveRu a întrebat:

Buna,TPU!
Stiti emisiunea aceea difuzata pe Discovery numita "Fenomene Stranii"?Ce parere aveti?Credeti ca este reala?
Imi dau seama ca sunt reconstituirii,dar ceea ce dezvaluie fiecare "victima" credeti ca are un sambure de adevar?

Va multumescbig grin!

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Eu cred ca este reala. Fenomene paranormale se intampla in fiecare zi. Nu e exclus totusi ca emisiunea sa mai infloreasca cate ceva...dar in principiu sunt adevarate.

Oricum, realizatorii emisiunii isi ating scopul speriandu-ne laughing.