| TVD13 a întrebat:

Heyyy!
Credeti ca emisiunea aia de pe Discovery `Fenomene Stranii`...Este adevarata? Dau Funda:*:*:*

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Da, e adevarata.
Dar NU sunt filmari reale. Sunt puse dor niste efecte credibile pe niste 'holuri goale' sa zic asa. laughing
Sunt facute din cazuri reale.
Eu spun ca e reala pentru ca recent mi-a decedat o membra a familiei si am vazut si eu ce'am vazut, dar poate ca nu e adevarata. Adica eu nu as avea curajul sa ma duc in fata unor camere si sa vorbesc despre ceea ce vad.
Asta e parerea mea.

| 愛日本 a răspuns:

Bună! Şi eu m ă uit dar cu cea mai mare siguranţă că tot ce e acolo nu e deloc adevărat! Orice ''prunc'' îşi dă seama că toate sunt trucaje. Adică nu are cum să filmeze cum arată fantomele, nici nu există oh go on

| Miza a răspuns:

Deci nu stiu ce credeti voi, dar Fenomele stranii ( a hauting) sunt inspirate din viata reala. adica asa ceva li s-a intamplat unor oameni, iar ei povestesc, normal ca nu este exact cum povestesc ei, este mai imbunatatita, dar este realahappy cam asta ar fi. pa, bafta si fundita, nu?big grin

| Banannie a răspuns:

Da eu cred ca-i adevarata thinking
Imi place super mult...

| Banannie a răspuns (pentru Banannie):

Adica, e inspirata din cazuri reale :d

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Normal ca nu e adevarata. Probabil e facuta dupa niste reconstituiri dar oricum e fake.
funda?batting eyelashes

| AngelCrystals a răspuns:

Persoanele mai credinciase cred ca e adevarata, eu in schimb nu ma uit si n-am de gand.

| halooha a răspuns:

Pai nu stiu s-ar putea dar monstri sau ce mai arata pe acolo sunt doar facute de ai emisiuea e facuta dupa o poveste a unei persoane deci nu stiu ce sa cred nici eu dar presupun ca e adevarata nimeni nu stie daca exista sau nu monstri fantome sirene atc

| DarkHood a răspuns:

Da...si iti spun eu.ca cei de la Discovery nu isi permit sa minta... daca fac asta ar trebui sa akoata ff multi bani din buzunar :d. funda big grin?