| Babyfuckyou a întrebat:

stiti un site in care pot descarca videoclipul SS501-Love ya in format 3gp si multe alte videoclipuri? plzz ca nu gasesc

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

NU conteaza cum descarci videoul(adica formatul lui avi, 3gp, mp4, etc) poti descarca de oriunde videoul(nu conteaza formatul repet) si apoi cum un program il convertesti(eu de exemplu folosesc Format Factory) cu el poti converti de la muzica, poze, video e un program complex.

| Babyfuckyou explică (pentru daassh):

Dar eu vreau pentru telefon mobil Nokia iar pe telefon numai in format 3gp merge videoclipurile ca am incercat si mp4 si nu merge...sad

| daassh a răspuns (pentru Babyfuckyou):

Da, eu inteleg ce spui si pe telefon tu ai sa pui acelasi videoclip convertiti in 3gp deci nu conteaza in ce format il download-ezi ca apoi il convertesti in 3gp si il pui pe telefon.

| daassh a răspuns (pentru Babyfuckyou):

Daca nu te descurci da-mi ID tau si te ajut eu.

8 răspunsuri:
| Raduhh a răspuns:

Pai, cauti videoclipul pe youtube si folosind programul VDownloader ( Il gasesti aici : www.vdownloader.com ) descarci videoclipul! Funda?

| Frumușșică a răspuns:

Pai eu fac asa intru pe youtube.com și apoi caut videoclipul care îmi place sceriu inainte de youtube pun un s și apoi deja vezi ce trebuie s faci funda?