| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Stiu un film care l-am vazut acum aproximativ un an despre sfarsitul lumii.Era cu o familie care avea doi copii, sau unul nu mai stiu minte sigur dar stiu ca aveau o fetita mica sigur.Iar barbatul stia dinnainte ca o sa vina sfarsitul lumii si a incercat sa isi avertizeze familia dar aceasta nu l-a crezut.Cand a venit sfarsitul lumii ei au zburat cu un avion, nu mai stiu de unde era si au incercat sa se salveze.Stiu ca l-a sfarsit au reusit sa ajunga pe o statie spatiala sau asa ceva si numai cei ce aveau 1 miliard de dolari puteau sa se salveze.
Stiti cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

http://www.imdb.com/title/tt1190080/

2 răspunsuri:
| ChloeCupcake a răspuns:

2012.

| SubZer07 a răspuns:

Din pacate trebuie sa va contrazic el nu se refera la apocalipsa happy se refera la RAZBOIUL LUMILOR! FUNDA