| anonim_4396 a întrebat:

Televizorul meu s-a stricat. Stie cineva un site unde sa pot vedea canalele : boomerang, cartoon network si disney chanel. Va rooooooog!

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Desene animate online. net dai la TV online si ai numai canalele pe care le-ai spus tu aaa si trebuie sa intri cu internet explorer (sper sa il ai)

| Adry123456789 a răspuns (pentru ema1ih):

Am intrat acolo dar trebuie sa instalez sopcast si nu vreau sa instalez, eu vreau in vlc

| ema1ih a răspuns:

Eu nu am vlc si nu stiu care e in romana si care nu
poti intra tu pe google si scrii disney channel tv online vlc

si in loc de disney channel scrii boomerang sau cartoon network, asa ar fi mai usor si rapid sau ai putea sa mai scrii 'romana/Romania/in romana/subtitrat'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.spicetv.ro/tv-online dar trebuie sa-ti faci cont mai intai. merge pe orice browser si nu necesita niciun plugin

| Adry123456789 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este disponibil nici un canal!

| ema1ih a răspuns (pentru anonim_4396):

Costa? sau e gratis contul?

| anonim_4396 explică (pentru ema1ih):

E gratis, dar cum a zus si Adry, momentan merge cam greoi spre deloc stremingul. acum cateva zile tin minte ca ma uitam si mergea destul de bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit de "internet"?

| CRISS69TM a răspuns:

Instaleaza etvonline.ai acolo tot ce trebuie sa mai instalezi daca nu le ai.in cateva minute ai rezolvat tot.ai 11 posturi numai de desene inclusiv ceea ce doresti tu.succes.

| Adry123456789 a răspuns:

Am uitat sa adaug ca vreau in VLC sa fie. Nu vreau cu SopCast.

| Eygey a răspuns:

Descarca Sop Cast.

| Adry123456789 a răspuns (pentru Eygey):

Nu pot sa il instalez pentru ca nu merge

| souleaterz a răspuns:

Http://www.programe-tv.eu/ dar trebuie instalat si programul SopCast pentru ca sa se poata rula plus in Internet Explorer ca cu alte browsere nu prea merge :(

| Rubikon96 a răspuns:

Scrie pe google tv wave si descarca si instaleaza acest program. are peste 600 de canale printre care siacele pe care le cauti tu. iti recomand versiune 039 merge cel mai bine. funda?