| AleMaria18 a întrebat:

Cine se uita la Nini de pe Disney Chanel, cine stie care e finalul sau un site...MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Cry11 a răspuns:

Www.peteava.ro Fundita si vot pentru cea mai buna prietena?;;)

2 răspunsuri:
| LaviLavi a răspuns:

Mi-a zis o fata ca nini ii zice lui thomas ca ea e nico si apoi o iarta si intr-un final se casatoresc happy

| dorishell6969 a răspuns:

Dar eu mai uitat la ultimu` episod are trei parti si e in spaniola. celina nu va face un copil cu thomas, iar cand se va casatori cu nini thomas va zice da iar nini cand vrea sa zica da ii apare vocea lui nicolas atunci victor ii zice lui thomas ca ea era nico si apoi thomas o iarta si toti se imbraca in nico pana si sofia si apoi se casatoresc si traiesc fericiti in continuare. ai vazut fata aia neagra de la dansu` lui cheama aia va fi impreuna cu juan sau martin nu mai stiu sigur, a da si apropo toni cred ca se va impaca pana la urma cu chio.le sta asa de dragut impreuna.bine spre ca te-am ajutat pa-pa. fundita?