| Mandark a întrebat:

Va rog sa ma ajutati acum cativa ani am vazut un film pe HBO era un horror, in care erau niste doctori in subteran la metrou si o fata era urmarita de acei oamneni sa ii scoate din ea. fata a fost ajutata de un copil al strazii care traia in metrou. inca un indiciu ar fi ca dupa, cate am inteles eu filmul se cheama Queep sau cv de genu cine imi spune cum se cheama filmul primeste FUNDAA! multumesc

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

Filmul se numeste Creep. Uite-te aici sa vezi daca e cel despre care vorbesti
http://www.imdb.com/title/tt0381966/
Succes!

| Mandark explică (pentru KamiM):

Dap asta e multumesc frumos!

1 răspuns: