| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

Vazusem pe pc adica calculator acum cateva luni un film de groaza insa nu mai stiu cum se numeste, era vorba despre o familie fericita, pana cand intr-o zi fetita este mancata de un catel si atunci trec aproape 2 ani si gasesc o persoana care poate readuce mortii doar 3 zile. Si familia a mintit ca a murit de cateva luni, acel om le-a zis ca daca are un an sau mai mult nu poate face asta asa ca ei au mintit. Si apoi in ultima zi fetita s-a dus si a omorat un animal, iar dupa aceea chiar persoane. [daca iesea din oras se transforma la fel cum a fost moarta] si asa s-a intamplat cand a iesit din oras apoi mama ei a ingropat-o in padure era si tatal ei si plangeau iar acea fetita a tras-o pe mama ei in groapa si asa s-a terminat. Stiti cum se numea? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Cristi_4173 a răspuns:

Salut.Filmul se numeste Wake Wood! sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns: