| Joker a întrebat:

voi la care filme plingeti, care filme va emotioneaza foarte mult de oricat de insensibili a-ti fii tot a-ti plinge?

Pe mine ma emotioneaza foarte mult filmele Schindler List si Pianistul de pe ocean: Povestea lui 1900, sunt filmele la care pling oricat de mult m-as abtine.

Va multumesc anticipat:*:* si filmele cele mai emotionante primesc fundita si restul voturi.winking

Răspuns Câştigător
| NuDauFunda a răspuns:

N-am plans niciodata la film, ca mi-s baiet, dar pot spune ca ambele filme mentionate de tine sunt foarte bune.
http://www.cinemagia.ro/......oto-15021/
ai aici o lista lunga :D

| NuDauFunda a răspuns (pentru NuDauFunda):

Eu din lista aia iti recomand Grave of the Fireflies si Hachiko: A Dog's Story, daca esti mai sensibila vei plange garantat big grin

3 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Din cate am vazut cel la care chiar am plans a fost " A walk to remember" Chiar ma emotionat foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si barbat, m-a emotionat "Hachiko - a dog story", mai ales ca reprezenta un caz real. Loialitatea unui caine fata de stapanul lui.