| Aannonimm a întrebat:

vreau sa gasesc un film dar nu mai stiu cum se numeste, stiu doar putin din povestea pe scurt, un baiat este intr-o relatie cu o fata dar aceasta dispare sau pleaca fara sa spuna nimic(nu mai imi aduc aminte) si el incepe sa o caute si cat este in cautarea acestei fete cunoaste o alta fata care ajunge sa il ajute sa o caute el sufera mult dupa iubita lui ce a plecat/disparut si aceasta fata il ajuta sa treaca peste si pana la urma se indragosteste de ea, dar apare complicatii stiind ca este gresit ceea ce face.
Stiti cumva de el?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt multe care seamănă cu descrierea ta, dar acum depinde dacă ceea ce cauți e thriller sau romance...
Și până la urmă, unde era iubita lui? A fost răpită cu-adevărat ori și-a înscenat doar dispariția încercând să scape de el?

Vezi...
Gone Girl (2014) și Come and Find Me (2016)

| Aannonimm explică (pentru floresdemayo):

Era cv romance...dar nu e nici unul din cele doua ce le-ai scris aici