| Constantin_Roibu_1994_T7BK a întrebat:

Salut1 in urma cu cativa ani am vazut un film indian poveste este ca sunt doi tineri un baiat si o fata care au deceptii in dragoste ei incearca sa se sinucida incearca sa se arunce dupa pod, sa se sufoce etc. Va rog sa ma ajutati cu numele filmului

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aproape. Orbescăiesc între vis și realitate. : ))

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar ce or fi făcut cei doi, 'după ' pod, înainte de a se gândi la sinucidere? Și eu sunt curioasă.;))
Uite, descrierea ta îmi amintește de un film fain, aproape identic, doar că personajul e marocan, nu indian.
Înger în Paris (2005)
http://www.cinemagia.ro/filme/angel-a-inger-in-paris-14972/
Alte filme cu sucid, indiene, poate că îl vei regăsi printre ele:
Dulhan Hum Le Jayenge (2000), Karthik Calling Karthik (2010), Ghar Ghar Ki Kahani (1988), Paanch (2003), Table No.21 (2013)

| Constantin_Roibu_1994_T7BK explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc pentru efortul depus dar din pa căcate nu este ceea ce ce caut eu

| floresdemayo a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Îmi pare rău. straight face
Vezi că am editat răspunsul.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK explică:

Am gasit filumul uraaaaa!
Filmul se numeste Anjaana Anjaani 2010

| floresdemayo a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Bravo, Immy Malhotra!hee hee

| Constantin_Roibu_1994_T7BK explică (pentru floresdemayo):

Salut! Ce sa vezi Buna Dimineata! Te-ai trezit?

| floresdemayo a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Aproape. Orbescăiesc între vis și realitate. : ))