| uanna29 a întrebat:

Bună, TPU!
Vreau și eu niște filme interesante de vizionat cu toată clasa... Fiind 30 de copii, toți cu alte gusturi, as vrea ca filmul recomandat să aibă de toate rolling on the floor
Poate și puțin din comedie și putin din iubire și istorie și sf și. Nu stiu de toate sau măcar cât mai multe.
De menționat că avem 16-17 ani❤️ mulțumim.

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Iti recomand seria Harry Potter, daca va place.Alte filme frumoase am asa...
-Nerve
-Dumb and Dumber
-The Imitation Game
-Twilight(toata seria)
-Spiderman
-Daredevil
-21 Sansa Vietii Lui
-King Kong
-Titanic
-Romeo and Juliet(varianta din 1968 mi-a placut mie)
-Home Alone
-Mr Bean
Vizionare Placuta!

26 răspunsuri:
| uanna29 explică:

Va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt0092978/

| Wr3nch a răspuns:

The Force Awakens. Hunger Games. Ceva facut recent de disney. Cam orice film marvel, Ant Man de exemplu.

| anonimg a răspuns:

"Maini inzestrate" -dupa viata lui Ben Carson: https://www.youtube.com/watch?v=-K_ynxXEHYk

"Necombatantul": https://www.youtube.com/watch?v=xvXAZhGngVY

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Coco (2017) - poti sa zici ca are de toate.

| uanna29 explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos

| uanna29 explică (pentru Wr3nch):

Mersi^-^

| uanna29 explică (pentru DoarBogdan):

Mersi mult

| uanna29 explică (pentru anonimg):

Mersiiii

| siriusblack98 a răspuns:

1. Pamela Anderson and Tommy Lee: Hardcore and Uncensored
2. InTERActive
3. The Texas Vibrator Massacre
4. Taboo
Eu unul pe astea ti le recomdand.
Au si comedie, au si iubire la greu... Le pui in clasa pe video proiector

| WhiteLife a răspuns:

Freedom writers
Wonder
Honey, I shrunk the kids
Knives out
Hidden figures
The help
The martian
The ultimate gift

| sierra1 a răspuns:

Si vă uitați toti deodată la același film sau cum faceți?

| Werrich a răspuns:

"Isus din Nazareth"

| uanna29 explică (pentru Werrich):

Da, interesant filmul...dar nu e o idee buna pentru o seara intre adolescenti ...ma arunca pe geam daca le zic de filmul asta

| uanna29 explică (pentru sierra1):

Da, exact!
me meet ne uitam, da cineva partajare ecran si aia e

| uanna29 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Majoritatea ne am uitat la Harry Potter...si oricum e mult prea lung, stam doar 6h...deci terminam doar 2 filme H.P. big grin
mersi frumosss

| uanna29 explică (pentru WhiteLife):

Mersi frumos!

| uanna29 explică (pentru siriusblack98):

Nu mergem in clasa ca na....corona happy ne uitam pe apel video toti

| uanna29 explică (pentru siriusblack98):

Multumesc

| sierra1 a răspuns (pentru uanna29):

Și o să se vadă nașpa, cu inreruperi, cu sunetul ca "pixu'" și tot așa. N-o să fie o reușită, vor fi șmecheri care vor faulta și tot așa, Găsiți alt mod

| uanna29 explică (pentru sierra1):

Nu e adv. avem o clasa educata si intra doar cine vrea sa se uite.
se aude bine, crede ma... facem si ore online si nu au existat pana acum intreruperi. mersi frumos

| sierra1 a răspuns (pentru uanna29):

Repet: Și o să se vadă nașpa, cu intreruperi, cu sunetul ca "pixu'"
facem pariu?

...și nu ține de gradul e (ne)educare al vreunei clase!

| Werrich a răspuns (pentru uanna29):

Scuze, iar a intrat copilul pe contul meu, voiam să zic de trilogia "50 Shades" și Nymphomaniac

| Sn4k3 a răspuns:

Dracula Untold
War Dogs
Edge of Tomorrow
Murder on the Orient Express
V For Vendetta
Triangle
Source Code
Focus
The Invisible Guest

| uanna29 explică (pentru sierra1):

A fost perfect, nu s-a auzit nimic ciudat

| sierra1 a răspuns (pentru uanna29):

Ok, cum spui tu