| xCaTax a întrebat:

Vreau si eu niste idei de filme ( respectiv seriale ) gen The vampire diaries sau Twilight! Multumeeescc!:*

5 răspunsuri:
| maverick0102 a răspuns:

Interview with the Vampire & True Blood

| ΛᄂΣX a răspuns:

True Blood. E chiar mistohappy

| KittyKa a răspuns:

Incearca True Bloodwinking E un pic cam ciudat, dar e super mistowinking Ma refer, nu la fel de romantic ca Twilight, cam la fel ca The Vampire Diaries happy

| OKxGIRLx a răspuns:

Este Buffy spaima vampirilor, Interviu cu un vampir, True blood! fundita te rog

| AnnaLucille a răspuns:

Daca chiar iti plac filmele cu vampiri, ti-as recomanda sa te uiti la Interview with the Vampire. Ala e film cu vampiri adevarati, nu Twilightwinking