| anonim_4396 a întrebat:

happyVreau si eu sa stiu parerea voastra... Voi credeti ca Delia din iubiri secrete mai este in viata? cu toate ca dovezile spun clar ca ea a murit. Argumentati. tongue

1 răspuns:
| Orbithh a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic dar se pare ca Diana nu a murit desi asa a dat impresia...intr-un fel cred ca Delia a murit dar intr-alt fel cred ca este in viata...sunt cam confuzathinking dar asa cum Diana este in viata poate si Delia sa fie in viata si sa se ascunda undeva nu stiu ce sa zic.nu prea cred ca te-am ajutat.ba chiar dimpotriva dar este parerea mea.La revedere si sper ca nu te-am bagat in ceatabig grin!