| Ralutzyy a întrebat:

Buna tuturor!

Acum cam un aproximativ an am vizionat pe ProTV un film. Cum nu l-am vazut de la inceput si nu i-am vazut nici sfarsitul nu stiu cum se numeste. In acel film era vorba despre o mama cu doi copii care traiau pe o insula ( nu stiu cum au ajuns acolo ). Mama le-a povestit copiilor ca pana la urma ea o sa moara si ei vor trebui sa stie niste lucruri. Le-a povestit ca in viata lor o sa se creeze mari schimbari. Fata (primul copil ) va deveni femeie si la fel si baiatul ( al doilea copil ) va deveni barbat si alte lucruri care tin de viata.

Pana la urma mama lor a murit si ei doi, vrand sa traiasca o viata cat de cat normala s-au "indrogostit" unul de altul, au facut xxx in mare si alte chesti. Cateva zile mai tarziu acolo au ajuns un grup de oameni de stiinta, cred... ( cred ca, cautau ceva viata pe insula ) Si baiatul s-a indrogostit de una dintre femeile din grup. "Sora" lui era geloasa si... de aici nu am mai vazut.

Scuzati-ma daca ati avut mult de citit. Va rog sa ma ajutati! happy

Primil raspuns bun primeste funda!

Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Intoarcere in Laguna Albastra, cred ca este.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Return To The Blue Lagoon (1991)
http://www.cinemagia.ro/......stra-9569/

| Ralutzyy explică (pentru faramatania):

Si filmul pe ce site il gasesc sa-l pot viziona fara sa-l descarc? Eu gasesc doar "Laguna Albastra" nu si "Intoarcerea in Laguna Albastra".

| RobertKilleur a răspuns:

Am vazut si eu filmul.Dar imi scapa numele