| katrin7727 a întrebat:

Buna tuturor am vazut mai demult un film nu stiu cum se numea era despre o familie care avea un copil care era rau si nu stiu ce i s-a intamplat na si familia sia luat un robot pe care il iubeau copilul lor adevarat sa intors si facea tampeni si dada vina pe robot.Mama copilului la aruncat pe robot iar acesta trebuia sa aiba grija sa nu fie prins de oameni si a plecat in cautarea zanei din pinochio sau pita pan asa ceva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba despre filmul "Inteligenta artificiala " happy

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

A plecat in cautarea celei ce se cheama The Blue Fairy.
Copilului adevarat i s-a-ntamplat o boala incurabila, naprasnica.De aceea a ajuns la spital, in stand-by.
Filmul e a lui Steven Spielberg.
http://www.youtube.com/watch?v=sqS83f-NUww&feature=player_embedded