| Cheater a întrebat:

Cum se numea filmul? DAU FUNDA

Am vazut mai demult un film si era cam asa. O familie statea la masa, la un momentdat copilul care manca cereale se ineaca cu o albina care i se pusese in lingura. Tatal nu are forta necesara sa-i faca o gaura in gat. Dupa tragedia asta familia se muta intr-o casa noua iar mama copilului il vedea pe acesta.

3 răspunsuri:
| petronya a răspuns:

Uita-te la fenomene stranii pe discovery sau duna 12 noaptea la programe ca asa mai da cate un film de groaza si poate iti dai seama

| VrancianuVlad a răspuns:

Daca vrei ceva cu chestii de astea uita-te la Fenomene stranii pe Discovery. Oameni se muta itro casa veche si vad fantome.Le apar in fata se arata copiilor.E cu fantome si chestii de astea, sunt faine povestile astea.Scz pentru ca nu tiam putut da raspunsul dorit dar iti dau o sugestie.

| Cheater explică (pentru VrancianuVlad):

Mersi da ma intereseaza in mod special acel film.