| nico5436 a întrebat:

Buna tuturor :*
Nu pot sa ma uit la niciun film ca mi se tot intrerupe trebuie sa misc mouse-il ca sa nu mi se mai intrerupa straight face ce pot sa fac?straight face

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Cum adica se intrerupe? intra calculatorul in stand by mode?
Daca da intra in setari si dezactiveaza asta.

| georgedanielc a răspuns:

Inlatura mausu si vezi ce se intimpla daca merge inseamna ca nu ai iostalat drivarul de la maus si intra in conflict

| ajutorrrrrrr a răspuns:

E de la placa video. instaleaz-o si daca tot nu merge reinstaleaza-ti winbdowsp-ul