| sheyla a întrebat:

tuturor. Am si eu o intrebare. De ce nu pot vedea pe youtube un film intreg fara sa se intrerupa? imi apare ecranul negru si trebuie sa misc mousul pentru a putea vedea continuarea filmului.

Răspuns Câştigător
| GoGu7 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa setezi din calculator timpul in care calculatorul intra intr-un fel de repaus. Daca ai windows xp intrii la properites, dai la screen saver si iti apare acolo in stanga pe la jumatate WAIT si timpul care vrei sa-l dai.

5 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Incearca sa setezi screensaver-ul calculatorului pe "none" sau da-i un timp de asteptare mai mare pana sa se activeze.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Instaleaza un codec pack si un Adobe flash player ori i-ati google chrome, are aplicatiile incluse.
Bafta!

| jhonsmyth a răspuns:

Viteza de internet daca e mica s-ar putea sa fie de vina si sa stii ca sunt alte videoclipuri, care necesita si anumite programe sa ai instalate in Pc, asa pateam si eu inainte! sau reinstaleaza Wind. o seara bunahappy

| vaali13 a răspuns:

Ai screen saver-ul activat, care se activeaza de la sine dupa 20 de minute, fa-i cum a zis masyku sau ionut

| sheyla explică (pentru vaali13):

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, am rezolvathappy