| andra121 a întrebat:

Cine il va inlocui pe Vladimir Draghia in "Burlacul 3 "? Cine credeti ca este de vina pentru ca Vladimir a fost dat afara?

Răspuns Câştigător
| MihaiSDK a răspuns:

Vladimir Drăghia a declarat pentru ¬„Libertatea" că nu ştie nimic despre această decizie: „Personal, nu m-a anunţat nimeni că aş fi dat afară. Nu ne-am certat cu nimeni din echipă, a fost o alegere comună. Probabil nu au fost mulţumiţi de rezultatele obţinute", a declarat Vladimir Drăghia
Se speculează că Vladimir Drăghia şi Augusta Lazarov, şefa departamentului Divertisment de la Antena 1, aveau o relaţie amoroasă
pentru rolul de viitor burlac, printre care: primarul Constanţei, Radu Mazăre, omul de afaceri Irinel Columbeanu, cântăreţul Liviu Vârciu şi acţionarul dinamovist Dragoş Săvulescu. Mazăre, Vârciu şi Săvulescu au fost chiar contactaţi, dar, din diverse motive, au refuzat oferta Antenei 1