| 0SomeOne0 a întrebat:

Va plac anime-urile? Daca da, care sunt preferatele voastre?(unii dintre voi pot considera anime-urile copilaroase, dar nu este asa, exista anime-uri pentru aproape toate varstele)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KiddoC a răspuns:

Da, imi plac si preferatele mele sunt: Jigoku Shoujo, Lovely Complexe, Romeo x Juliet, Bleach, Death Note, Kiddy Grade, Naruto, Tokyo Mew Mew, Kyoshiro To Tawa No Sora, Hell sing, Paradise Kiss, Nana, Slayers si mai sunt cateva.

6 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Mie-mi plac animeurile si mi se par chiar foarte dragute, nu chiar toate, cele cu batai si mult sange nu-mi plac. Imi plac kaleido star:X, mew mew power, hellgirl, Full metal panic (si fumoffu), Gravitation, Honey and Clover, Kiddi Grade, Paradise Kiss si cam atat imi amintesctongue tie care iti plac?

| 0SomeOne0 explică:

@Crissu Multe dintre cele enumerate imi plac si mie.

| 0SomeOne0 explică:

@Alxx Stiu multi adolescenti(16-18 ani) care inca se uita la anime-uri.Si nu sunt tocilari. Dar, fiecare are parerea lui personala.Nu cred ca este o rusine sa te uiti la acest tip de desene.Scuza-ma ca iti spun acest lucru dar consider ca o parte din raspunsul tau suna putin a insulta.Numai bine!

| Cortex a răspuns:

Imi placeau pana pe la 10 ani.si varului meu de 8 ani ii plac.eu si foarte multi altii consideram ca anime-urile sunt pentru copii si tocilari care si-o freaca toata ziua.Si imi placea iuiu hakuso sau ceva de genu nu mai stiu era acu 7 ani parca

| GabyEminem_7200 a răspuns:

Mie imi place Bleach, Death Note, Full Metal Alchemist, Naruto, Full Metal Panic. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Imi Plac Si preferatele mele ales vechi sunt Kiddy Grade, Gallery Fake, Slayers Try Next, Kaleido star, FMP, Trigun, Vampire Hunter, Mew Mew, Inuyasha, YYH, salior moon, mirage of blaze, Si gravation OVA