| EllyCA a întrebat:

va place PIRATES OF THE CARIBBEAN? mie da, la nebunie! la noi in tara va fi premiera la al 4-lea film? daca da ma duc sa-l vad!

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da, pe 20 mai va fi. Primele 3 parti au fost bestiale, sigur si a 4-a va fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place si mie. MA duc numaidecit la primiera. Cind am auzit ca vor fi zombii si sirene am spus ca nu voi pierde momentul sa plec la cinema. Va fi super de tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri, 20 mai. De abia astept si eu big grin Cred ca o sa-l vad de mai multe ori.