| adytzyka a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu ceva... dau fundita la cel care imi spune daca sasuke se intoarce in satul frunzei si va fi impreuna cu sakura.mersi

6 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Dupa mine se intoarce si vor fi impreuna pe veci! Dupa Kishimoto habar n-am!

| TootydeCool a răspuns:

Ba nu este adevarat, sasuke nu se va intoarce in satul frunzei el va fi ucis de naruto si sakura

| adytzyka explică:

Multumesc adelina... sper ca asa va fi ca am vazut pe youtube un videoclip cand sasuke o omoara pe sakura

| blabla_1763 a răspuns:

Chiar vor fi?

| blabla_1763 a răspuns:

Chiar vor fi? serios?