| S1mplu a întrebat:

Pan la urma de ce vrea Sasuke sa distruga satul frunzei? eu chiar nu am inteles asta deloc si m-am uitat la toate episoadele de la primul sezon pana la ultimu laughing

Ce tot are cu satul ala, ce are el atata dusmanie pe el?
De parca i-a facut satul cevalaughing

Răspuns Câştigător
| Hiken a răspuns:

Nu! Sasuke se va razgandii in privinta in acestei decizii, i se va alatura lui Naruto si vor lupta impotriva lui Madara si Obito! Acum in ultimele episoade Naruto si Sasuke sunt la pamant, Naruto fiind epuizat pe moarte Sakura neeavand ce sa ii faca si Sasuke cu sabia in inima la pamant Karin fiind epuizata fara a-l putea ajuta. Sper sa nu fie asta finalul. Scrie la numele episodului The Real End. :(
Poti urmarii asta pe site-ul : www.mangareader.net/Naruto
Funda? :D

3 răspunsuri:
| S1mplu explică:

Da, am vazut povestea laughing apropo eu nu citesc manga, nu vreau sa-mi stric surprizelelaughing mai bine ma uit la video; 3

| rabbit2014 a răspuns:

happy scuza-ma acum, vorbesti asa direct de parca toata lumea cunoaste pe sasuke

| DragosDrDra a răspuns:

Deci...Sasuke nu va distruge satul frunzei stiu asta pentru că am văzut in Manga
Dar in episoadele de pană acum el are acest gand deoarece crede că Itachi si-a omorat tot clanul pentru că cei din satul frunzei l-au obligat big grin