| IM5 a întrebat:

A atacat Sasuke Satul Frunzei pana acum? Daca da in ce episod, funda

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Buna ioana! Nu, nu l-a atacat dar nu mai este mult! Nu am vazut episodul care a aparut joi dar sigur inca nu l-a atacat!

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Nu nu la atacat...inca in schimb la omorat pe dunzo ala, vezi pe la cele mai recente episoade aparutewinking

| alegz a răspuns:

Nu a atacat satul dar se va lupta cu Naruto dar el a orbit pentru ca si-a folosit prea mult ochii si Madara ii va da ochii lui Itachi. Dupa ce la omorat pe Danzo a aparut Sakura sa il omoare pe urma a venit Kakashi si Naruto, a aparut si Madara impreuna cu Zetsu iar Naruto cu Sasuke "si-au programat lupta". Funda? big grin