| alessiaionescu600 a întrebat:

Va rog daca ma puteti ajuta si pe mine cu o intrebare. Stie cineva daca mai da avatar legenda lui korra pe nikelodeon? Sezonul 1, 2,3 le-am vazut pe net dar pe 4 nu il gasesc. Il caut in fiecare zi si nu dau de el. Chiar as vrea sa il vad. Sunt foarte nerăbdătoare sa il vad. De fapt imi merge sa il gasesc dar cand dau pe el zice ca videoclipul nu mai e valabil. Am intrat pe toate saiturile si imi zice la fel. Sunt un fan foarte mare avatar. Am vazut ca legendă lui ang il dau mereu. Nu contează ca il iau de la inceput măcar il dau. Va rog frumos stie unul dintre voi daca mai da korra si cand? Nu contează la ce sezon e acum il vor da si pe acela. Măcar sa stiu ca îl dau. Daca stie cineva as fi foarte recunoscătoare daca mi-ati spune.
MULTUMESC!

1 răspuns:
| Cucos_Constantin_1996 a răspuns:

Http://desenedublateonline3d.blogspot.co.uk/......nline.html aici ai al patrulea sezon sper ca te-am ajutat