| Deeeeaaaaa a întrebat:

Voua, copiilor, va place desenul,, My Little Pony Friendship Is Magic"? Daca da, care sunt poneii favoriti? Ai mei sunt:ToTI!

5 răspunsuri:
| Cipri10012 a răspuns:

Rainbow Dash, Derpy Hooves, Scootaloo.

| Konan13 a răspuns:

SweetieBelle,Princess Luna, Princess Cadence, Princess Skyla, Rarity, Fluttershy si AppleJAck

| MariusNeoM a răspuns:

Toti....eee acum poate ca sunt baiat dar totusi imi plac poneii... am vazut unul si era superb mai ales cei de rasa..pleas sa nu mai spui la nimeni.

| Lunetria a răspuns:

Nu sunt un mare fan,sora mea mai mica se uita,dar as alege Printesa Luna,Printesa Cadance, Printesa Snow Heart, Aqua Wish, Rarity, Twilight si Nightmare Moon(ca personaj negativ).

| Stan_Antonia_1998 a răspuns:

Si ai mei!