| BlackRaven45 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare *mai multe de fapt:

1. Voua va plac my little pony?
2. Daca da care ii personajul vostru preferat?
3.In ce zile ale saptamanii incep si la ce ora?
4.Care ii personajul pe care il urati cel mai mult?
5.Ce va place cel mai mult la poneii aia?

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Da,mai ales sezonul 3.
Personajul meu preferat e Fluttershy si Cadence.
Poti s-a te uiti si pe youtube, daca vrei uitate:http://www.youtube.com/watch?v=tj4mpO7lPGM
Aici e cand Twilight devine printesa.
Imi place cum sunt facuti.Coama,felul lor de a fi.

4 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Ups.Ai spus personajl pe care il urasc.Personajul pe care il urasc cel mai tare e Discordia.

| Park1Suin a răspuns:

Te rog s-a nu-ti stergi intrebarea ca imi va disparea funda.OK?

| SmarandaBolea a răspuns:

1. Daaa big grin
2. Nush...imi plac toti 6, dar Twilight mi se pare tare =] Danseaza cam naspa si amuzant (ca si mine) si ii place sa citeasca ^_^ e o luptatoare etc. Imi place si de Lyra, de Spitfire, de printesa Luna si altii happy
3. Sambata si duminica la ora 11 la Minimax si miercuri la 15:00 daca nu gresesc
4. Nightmare Moon, cred
5. Sunt amuzanti si prietenosi ^_^ Ii ador! big grin