| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietilor le My Little Pony - Friendship Is Magic? Si mie imi place si sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Mai bine uita-te la Batman.

14 răspunsuri:
| Breake a răspuns:

Sa fi sanatos atunci, daca te uiti la desene pentru fetite si esti baiat...

Răspuns utilizator avertizat
| neca a răspuns:

Pentru ca vocea expresile si povestea e faina nu asculta ce zic trolli

| anonim_4396 explică (pentru neca):

Multumesc!

| TurcoaicaTa a răspuns:

Doamne, cati ani ai?laughing)

| anonim_4396 explică (pentru TurcoaicaTa):

12.

| anonim_4396 explică (pentru TurcoaicaTa):

Copil prost crescut.

| TurcoaicaTa a răspuns (pentru anonim_4396):

Copil crescut la eprubeta ia mai tacati gura aia ca n-am crescut in grajd cu tine!

| TurcoaicaTa a răspuns (pentru anonim_4396):

Copil crescut la eprubeta ia mai tacati gura aia de retardat!

| TurcoaicaTa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine vorbeste copilu crescut la eprubeta ia mai tacati gura ca n-am crescut in grajd cu tine!

| anonim_4396 explică (pentru TurcoaicaTa):

Tu esti copil prost crescut.Razi de mine doar ca imi place desenu.

| TurcoaicaTa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ai probleme daca rad de tine rolling on the floor Hai pa nu ma pun la mintea copiilor.