| diana07 a întrebat:

vreau niste filme in care baiatul dupa mai multe relati se intoarce la fosta lui iubita.big grinms :*:*

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Cruel intentions. Daca vrei un film bun, trebuie sa il vezi.

Unul din cele mai bune filme de genu, si nu... nu o are pe miley cyrus. Oare de ce? Pentru ca e un film foarte bun.

E mai vechi dar nu conteaza.

Ai mai putea urmari si Butterfly effect, un film la fel de bun.

| EvaneSScence a răspuns:

Tu vrei sa fie in viata asahappy

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Film de-asta vreau si eu

| Allisson a răspuns:

LOL
Life as We Know It
Monte carlo
Ghosts of Girlfriends Past
Sydney white
Chalet Girl
Friends with Benefits
Letters to Juliet
Another Cinderella Story
she-s the man
Definitely, Maybe
What a Girl Wants
What happines in vegas
when in rome
this means wear
The Proposal
Just Go with It
Win a Date with Tad Hamilton!

Nu toate au aceasta tema, dar sunt niste filme romantice foarte interesante...Vizionare placuta♥

Funda?