| Adrianaman3 a întrebat:

Buna, vreau sa merg la cinema cu vara mea are 13 ani si eu am 16 vrem sa mergem la un film N15. Am intrebarea daca pot sa cumpar doua bilete de la casierie fara vara mea. Ea sa ma astepte in alt loc

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Inseamna nerecomandat celor sub 15 ani, deci aveti voie sa mergeti. Si oricum nu intreaba nimeni de varsta acolo.

| Adrianaman3 explică (pentru Sn4k3):

Ba da pe mine cand aveam 14 nu m-a lasat

| Sn4k3 a răspuns (pentru Adrianaman3):

A fost acum 2 ani, poate s-a mai schimbat treaba. Daca nu, faci cum ai spus tu sau daca intreaba ii spui ca are 15 ani.

| Adry05 a răspuns (pentru Sn4k3):

Poate la 15 nu intreaba, dar cand sunt filme de 18 (horror) sa stii ca intreaba.

| Adrianaman3 explică (pentru Sn4k3):

Si daca vrea si buletinul ei?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Adrianaman3):

Ii spui ca nu-l are la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce buletin ii dai? Daca iti cere laughing.

| Adrianaman3 explică (pentru anonim_4396):

Pe al meu ca vr doua bilete