| iepuras_2362 a întrebat:

Sall daca merg la cinema si vreau sa vad un film 3d ochelari imi da gratis sau ii cumpar eu? si daca mi da gratis ii pastrez si acasa?

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Depinde la ce cinema mergi. Eu am mers la Cinema City si mi-au dat pe gratis dar la sfarsit a trebuit sa-i dau inapoi.

10 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Trebuie sa ii cumperi tu...cumpara-ti dintr`o librarie unde nu sunt mai mult de 3-4 lei!

| Buggz a răspuns:

In pretul biletului sunt inclusi si ochelarii(cumperi bilet-primesti ochelari), doar nu o sa te lase sa vezi filmu fara ochelari, nu? :))) Si, nu, nu-i poti lua acasa. Daca vrei totusi ochelari 3D acasa, cumpara de pe site-ul asta: http://www.vreauochelari3d.com/. Eu mi-am cumparat, si gasesti filme 3D pe youtube;) Sper ca te-am ajutat, funda? :>

| iepuras_2362 explică:

Dar daca imi aduc ochelari mei 3d am voie cu ei acolo daca is amei?

| pusik a răspuns:

Salut! Daca mergi la cinema nu platesti ochelarii dar nu ii poti duce acasa.Un lucru is cele mai faine filme filmele 3d!

| Adda24 a răspuns:

Ii primesti gratis dar apoi trebuie sa ii dai inapoi

| RatuscaCeaUrata a răspuns:

Dapzhappy Categoric ca iti da ochelarii. nu ii cumperi tu:p. dar nup.nu ii iei acasasad Funda? te rog

| BulaNNN a răspuns:

Iti da gratis dar trebuie sa i predai.Stai linistita.

| Kiddaxd a răspuns:

Nu trebuie să plăteşti dar trebuie returnaţi.winking

| kitaro a răspuns:

Vezi filmul si lasi ochelarii. daca vrei iti cumperi.happy

| LolzA a răspuns:

Ti da iei de acolo numai ca la sfarsitul filmului ii returnezi big grin