| Robert_Bunaiasu_Mihaita_1997 a întrebat:

Buna vreau sa stiu ce se intampla in ultimul episod din Suflete Pereche ( Pavitra Rishta).Cu cine ramane Arjun cu Purvi sau Ovi? va rog frumos raspundeti cat mai repeda.Va multumesc.

4 răspunsuri:
| pirla a răspuns:

Ovi si Arjun vor divorta, iar intre purvi si Onir vor fi niste certuri si nu o sa mai locuiasca impreuna si din cauza ca vor afla toti ca Pari e fiica lui Purvi si Arjun ei vor fi impreuna cu toate ca la inceput nimeni nu vorbeste cu Purvi si Arjun, dar dupa un timp ii iarta pe cei doi.

| pirla a răspuns:

Ovi si Arjun vor divorta, iar intre Purvi si Onir vor fi niste certuri si nu o sa mai locuiasca impreuna si din cauza ca vor afla toti ca Pari e fiica lui Purvi si Arjun ei vor fi impreuna cu toate ca la inceput nimeni nu vorbeste cu Purvi si Arjun, dar dupa un timp ii iarta pe cei doi.

| likesun a răspuns:

Arjun sa insurat cu Ovi la rugamintea lui Purvi dar cred ca pana la urma se imaca Arjun cu Purvi.

| SellyAndreea_8657 a răspuns:

Buna. nici eu nu am vazut ultimul ep dar am auzit ca arjun afla ca Pari este fetita lui si a lui Purvi, Ovi va divorta de Arjun, Soham o sa fie cu doctorita lui Archana care este si ea f. draguta, teju se va casatori cu Sunny, se va casatori arjun cu purvi pe la sfarsitul filmului, si toti traiesc fericiti pana la adanci batrantei...
ultimul ep 615
sper a te.am ajutat happy