| ciochiieliele a întrebat:

vreau sa stiu si eu de la ce magazine pot cumpara pachetele mari de TEMPO DE LALA BAND!happy. si daca vrea cineva sa faca schimb de cartonase lala.dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista pachete mai, decat pachete normale de biscuiti Tempo.Si daca este vorba despre acel concurs, va trebui sa economisestilaughing. Verisorii mei au trimist in jur de 40 de coduri(sau ce trebuie sa faci ca sa castigi) pana au castigat fiecare un tricou pe care scria " I Like Life" si un carnetel cu LaLa Band.(posibil sa mai fi castigat ceva, nu mai tin mintetongue)

| Prajiturica08 a răspuns:

Ba da exista pachete mari de tempo care contin 4 pachete a cate 8 biscuiti si poti castiga: 1 macnet, 2 calendare, 1 poster, sau 2-3 stikere