| Innovation a întrebat:

De unde pot cumpara sau de unde pot lua album Tempo de LaLa Band pentru abtipildurile castigate?

Răspuns Câştigător
| BiancaPetric a răspuns:

Da, in pachetele mari de biscuiti. Castigi multe, eu de exemplu am castigat un poster cu Sara & Cristi si Volumul 1 si Volumul 2 pentru abtibilduri. Nu au niciun numar, se lipesc care sunt pe vertical, pe vertical, care sunt pe orizontal, pe spatiile orizontale
Sper ca te-am ajutat
Funda big grin?

| marrrrriaaaaaa a răspuns (pentru BiancaPetric):

Cat costa pachetele mari de Tempo de LaLa Band?

| BiancaPetric a răspuns (pentru marrrrriaaaaaa):

Cele cu 8 biscuiti, 1 leu, cele cu 12 biscuiti, 1, 5 lei si cele mari cu 4 pachete a cate 8 biscuiti, 4 lei

8 răspunsuri:
| XdDeeDeeXD a răspuns:

Eu am avut doua albume Tempo Lala Band si am luat pacher mare care costa vreo 4, 05 lei sau asa cv.Bafta in colectia ta!

| Anonim5550125 a răspuns:

Trebuie sa cumperi un pachet mare iar acolo poti primi albumuri care sunt pe volume, magneti de frigider sau calendare, sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Casica a răspuns (pentru Anonim5550125):

O intrebare, daca am castigat un album, acolo se lipesc actibilturile, nu? Ele se lipesc aiurea, s au au un numar? Deoarece eu nu gasesc vreun numar pe actibilduri.

| Innovation explică (pentru Casica):

Ai castigat un album la pachetul de biscuiti mari?

| Casica a răspuns (pentru Innovation):

Da. dar acolo inauntru imi scrie in locul unde se lipesc numere.dar pe actibilduri nu vad numere. oare se lipesc dupa forma? Nu stii?

| Innovation explică (pentru Casica):

Posibil eu nu stiu ca nu am album.